اسماعیل رضایی

گویشی بنام خطاشیک

Menu صفحه اصلی بیوگرافی تاریخچه نقاشیخط کتاب ها گالری آثار مقاله ها رویدادهای هنری ارتباط با ما

Page


هر روزه در گالری ها و محفل های هنری مختلف جهان و ایران رویداد ها، اتفاق ها، فراخوان هایی در حوزه هنر و هنرمندان در جریان است. اشتراک گذاری و تبادل فرهنگ های گوناگون در جهان و در زمان امروز می تواند راهبردی جهت مکاشفه و ایجاد بسترهای نوینی در عرصه هنرهای تجسمی و قالب هایی از مکاتب جدید و خصوصا مکتب نقاشیخط نقش بسزایی داشته و جهشی را ایفاد نماید. امروزه با شعار دهکده جهانی مارشال مک لوهان ارتباطات به شکل گسترده ای در حال تبادل و حرکت رو به جلو با سرعتی غیر قابل باور رشد و مسیر تکامل را طی می کند. از این رو رویدادها و فراخوان هایی که می تواند نقش بسزایی در رشد، تکامل، تاثیر و تعالی مکتب نقاشیخط سهم خواهند داشت را مغتنم بر شمرده و فرصتی بس اندک را به زعم خود از این رسالت بزرگ بر جان و دل می نهم. باشد که برای آیندگان بتوانیم مکتب و مسیری را با کور سویی روشن سازیم.

به اشتراک بگذارید

Telegram
facebook
Twitter

رویدادهای هنری

۱۳۹۷/۰۹/۲۷

گفتگوی اختصاصی نشر سهراب بامولف کتاب از سرگشتگی نقاشیخط تا گویشی بنام خطاشیک بخش اول

http://www.esmaeilrezaei.ir/uploads/001.mp4

مکان:

۱۳۹۷/۰۲/۱۴

فراخوان رزیدنسی هنرمندان در فنلاند Ateljé Stundars

مرکز فرهنگی هنری Ateljé Stundars در فنلاند هر ساله برنامه های اقامتی برای هنرمندان در نظر می گیرد که در هر دوره پنج هنرمند به مدت سه ماه میتوانند همراه با امکانات رایگان محل اقامت و کارگاه، در کنار یکدیگر به تبادل اطلاعات و خلق آثار هنری بپردازند. به گزارش گالری آنلاین، این پروژه با همکاری موزه open-air و موزه Stundars برگزار می شود. هنرمندان حیطه هنرهای تجسمی از جمله، نقاشان، عکاسان و ... امکان شرکت در این دوره ها را خواهند داشت. در طول این برنامه محل اقامت و کارگاه به صورت رایگان در اختیار هنرمندان خواهد بود. در این برنامه از هنرمندان انتظار می رود یک برنامه مشخص و انگیزه قوی برای فعالیت در این مرکز داشته باشند. هنرمندان به صورت روزانه ۱۱ یورو برای تجهیزات مورد نیاز خواهند پرداخت. مهلت ثبت نام: ۳۱ می ۲۰۱۸ (۱۰ خرداد ۹۷)

مکان:
www.onlineartgallery.ir www.kulturosterbotten.fi/index.php/atelje/in-english

۱۳۹۷/۰۲/۱۴

فراخوان رزیدنسی هنرمندان در ونکوور کانادا

گالری Ou در ونکوور کانادا همراه با امکانات کارگاهی و اقامتی، از یک هفته تا سه ماه میزبان هنرمندان حوزه هنرهای تجسمی خواهد بود. به گزارش گالری آنلاین، هنرمندان در طول برنامه دسترسی ۲۴ ساعته به کارگاه خواهند داشت. هزینه ها : برای هر ماه ۹۵۰ دلار ، ۶۵۰ دلار برای ۲ هفته، ۳۲۵ دلار به صورت هفتگی تهیه متریال های کار به عهده هنرمندان است و از آنها انتظار می رود آثار خود را در پایان دوره به نمایش بگذارند و در طول برنامه ورک شاپ برگزار نمایند. جهت ارسال درخواست شرکت در این برنامه هنرمندان میبایست فرم درخواست آنلاین را در سایت راخوان تکمیل و ارسال نمایند. در این فرم اطلاعات شخصی هنرمند، مدیا آثار، آدرس سایت و یا لینکی از تصاویر آثارش، استیتمنت، پروپوزال هنرمند همراه با تعیین زمان درخواست حضور در کانادا درخواست خواهد شد. مهلت ثبت نام: ۲۰ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۹ آذر۹۷) جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.onlineartgallery.irمراجعه فرمایید.

مکان:
www.onlineartgallery.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای اسماعیل رضایی محفوظ است
All Right Reserved © Copyright 2017